Wypożyczalnia
rowerów

 

 

 

Serwis
 →

 

smarowanie i
usuwanie starych
smarów

Zobacz nasz cennik na sezon 23/24


Nie podnieśliśmy cen choć inflacja goni... A to dlatego, że kochamy sport i ludzi którzy w nim uczestniczą 💙

Rossignol XT Venture Waxless.

Typowe biegówki do techniki klasycznej do poruszania się po przygotowanych trasach w celach turystyki i rekreacji. Dobry wybór dla osób szukających stabilnych i wygodnych nart

Narty XT Venture Waxless charakteryzują się szeroką konstrukcją, co ułatwia utrzymanie równowagi, a jednocześnie pozwalają swobodnie poruszać się w standardowym torze do techniki klasycznej. Innowacyjne podejście obejmuje zastosowanie łuski AR Plus zamiast tradycyjnego smaru w strefie odbiciowej. Dzięki temu osiągnięto sprawdzony kompromis pomiędzy doskonałym poślizgiem a pewnym trzymaniem na różnorodnych warunkach śniegowych, co sprawia, że to narty, które nie wymagają specjalnego smarowania, a jednocześnie oferują doskonałe właściwości na trasie.

Rossignol X-Tour Escape R-Skin

Narty do biegów Rossignol X-Tour Escape R-Skin reprezentują klasyczny styl "śladówek", czyli są nieco szersze niż typowe biegówki sportowe. Ta większa szerokość sprawia, że są bardziej stabilne na przygotowanych trasach, umożliwiając jednocześnie poruszanie się poza trasami przygotowanymi przez ratrak w łagodnych warunkach terenowych i śniegowych. Stanowią idealny wybór dla osób rozpoczynających swoją przygodę z bieganiem na nartach oraz dla tych, którzy poszukują uniwersalnego sprzętu do turystyki i rekreacji. Model X-Tour Escape R-Skin został wyposażony w specjalne wklejki moherowe, nazywane również "fokami" lub "skinami", umieszczone w strefie odbiciowej. Dzięki nim, biegówki gwarantują pewne trzymanie praktycznie we wszystkich warunkach, nawet na twardym śniegu i lodzie. Dodatkowo, foka jest bardziej cicha i stawia mniejszy opór niż tradycyjna łuska.

Rossignol Delta Sport R-Skin

(styl klasyczny)

Narty Sport R-Skin stanowią doskonały wybór dla doświadczonych narciarzy oraz entuzjastów sportu. Posiadają lekki drewniany rdzeń, a specjalna strefa z moheru ułatwia efektywne odbicie. Te narty są zgodne z systemem wiązań Turnamic®. Dodatkowo, wymienna moherowa skóra R-Skin gwarantuje łatwe i jednolite odbicie oraz maksymalny poślizg bez konieczności smarowania.

Rossignol Delta Sport Skate

(styl łyżwowy)

Narty Delta Sport Skate s

Trochę wiedzy

Jak dobrać narty, buty, kije


A to ciekawostka : przy doborze nart biegowych najważniejsza jest twoja waga (w ubraniu).

 

Narty klasyczne

z łuską lub z "foką"

Narty do łyżwy

Sport skate

 

Polana Jakuszycka Centrum Sportu

 

Miejsce dostępne dla każdego

#NaPolanie

 to także miejsce rekreacji dla mieszkańców Dolnego Śląska i gości naszego regionu. Bez względu na to, czy chcesz spędzić u nas kilka godzin, czy chcesz korzystać z piękna gór dłużej, #NaPolanie niczego Ci nie zabraknie.